Föremål som liknar spegel Alm
7428 Spegel
Alm, 87x59 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 18 oktober 2021
8105 Spegel
Alm, Swedish modern, 40x63 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 17 augusti 2020
6009 Spegel
Karl Johan, Mörkbetsad alm, 94x45
Såld: 300 kr
Såldes den 20 november 2017
5771 Rakspegel
1800-tal, alm, höjd: 44 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 30 november 2015
9359 Bordsklocka+bo..
höjd: 32-36, Mässing/malm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 8 juni 2015
6038 Rakspegel
alm, 45, höjd: 45 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 6 oktober 2014
2701 Spegel
Gustaviansk, höjd: 126, "Per Flensburg Malmö"
Såld: 3.800 kr
Såldes den 24 februari 2014
8306 Golvspegel
Såld: 1.500 kr
Såldes den 6 maj 2013
7279 Spegel
empire, stämplad J Stork, Kalmar, höjd: 116
Såld: 4.600 kr
Såldes den 30 januari 2012